Reference
10:33 04.05.2009
...
...
...
...
...
Poslední akce v roce 2010 - 27.11.


... chtěl jsem ještě jednou poděkovat za super akci, která se líbila úplně všem. Nevěřil jsem, co je člověk v letech schopen dělat při "hře na vojáky". Úplně cokoliv, jen aby vyhrál!!! Tento sport pohltil některé z nás natolik, že ještě ten večer hledali na netu, kde by se daly sehnat zbraně a upgrady na ně a za kolik.
Při prohlížení fotografií, které pořizovala naše fotografka u nás v práci, ti kteří to odpískali na poslední chvíli litovali dost toho, že si to nechali ujít a už se zajímali, kdy že se bude opakovat něco podobného. replica watches
Vzhledem k tomu, jak je na tom počasí, tak to asi nevypadá na nějaké opakování ještě letošní rok, ale hned příští rok jakmile to bude možné se budeme snažit opět ukázat ve Vašem airsoft areálu v plné polní a s odhodláním být ještě lepší než protivník a příjemně strávit buď sobotu nebo dokonce celý víkend.
Ještě jednou bych chtěl vyslovit veliké DÍKY za vše a těším se zase někdy na adrenalinové replica panerai setkání se zbraní v ruce.


Děkuji mnohokráte a přeji hezký den
M.Kabát
Obi Mladá Boleslav


...


Ghost Recon Alpha Teaser Trailer omegawatchreview


Krátké video z filmu Ghost Recon, který se natáčel také v Ostravě. Airsoft půjčovna.cz poskytla několik kusů zbraní, které se ve filmu jistě objeví (konkrétně P90 a G36)...

...


Kolín - akce pro střední školu a pro výměnný pobyt holandských studentů - 13.4.2010


Mech: ... Instruktoři byli pohodoví, i si s námi na chvíli zapařili! Dokonce když mi v mém vlastním kvéru došla baterka, byli tak ochotní, že mi pujčili jinou a hrálo se dál. Všichni jsme si to užili a "NO PROBLEM!!!" Nemám co bych tomu vytkl. Ihned na další víkend jsem objednal ještě jednu akci. I můj kámoš (zaritý antimilitarista) mi říkal, že se mu to moc líbilo, a že do toho jde znova. Tak se nebojte a zkuste to! Je to fakt paráááda!!!


...


Freakfest 2009 v Přelouči - 19. a 20.6.2009 (zážitky a dojmy zůčastněných:-)


Ondra: Včera jsem si užil AS na Freakfestu, napřed se mi do toho moc nechtělo, ale pak mě to pohltilo...


Honza: AS jsem hrál na Freakfestu poprvé a hned jsme šli 3x. Prostě jsme si to užívali.... Doporučuju vyzkoušet i dýmovnice a granáty - hra je pak zajímavější. Jinak díky klukům za to že tam byli. Těším se na fotky a snad někdy zase na nějaké akci...


Matěj: AS na Freaku byl hustej. Moc jsem si to užil! Musíme to někdy zopakovat.... Už se těšim...


Lenka: AS jsem hrála na FF též poprvé. Když jsem uviděla bednu se zbraněmi, zaváhala jsem, zda do toho jít. "Dvě hry" jsem nezmáčkla spoušť, ale pak mě to chytlo a kuličky lítaly o sto šest, že kluci... Díky klukům z AS, že na Freakfest dorazili.


Několik fotek z akce je k vidění zde nebo v sekci Galerie.


...


Masarykova Základní Škola Klášterec nad Orlicí - 15.6.2009


S naší 8. třídou jsme si vyzkoušeli airsoft v Novém Dvoře u Mimoně a byli jsme moc spokojení.
Kromě toho, že už samotný airsoft byl pro naše studenty úplnou novinkou, tak bych zejména ocenil vstřícný přístup všech přítomných pánů od obsluhy areálu, kteří se ochotně našim studentům věnovali, naučili je zacházet se zbraněmi, připravili několik her a sami také hráli.
Původně jsme se trochu obávali, aby styl airsoftu byl vhodný i pro studenty základní školy, ale profesionalita obsluhy naše obavy rozptýlila.
Moc děkujeme a jestli bude ještě zase někdy příležitost, tak postupně budovaný airsoftový areál určitě znova rádi navštívíme.


Jan Patočka
Masarykova Základní Škola Klášterec nad Orlicí


...


TEST RIDE - 25.04.2009


Vážení kolegové. V rámci zkvalitnění příprav naší adrenalinové motivační akce, Airsoft pro OVB, jsme absolvovali první zkušební kolo.
Dojmy bych shrnul do jedné věty: Po tomhle vám přijde paintball jako příšerná nuda..:-)
Lokalita kde se akce bude konat je pro tento sport přímo ideální. Jedná se o bývalý vojenský výcvikový prostor jehož velikost si netroufnu odhadnout. V areálu se nachází řada budov či jejich trosek, zákopy, podzemní sklepení, rybníky, přírodní valy atd...
Každá z bitev, jenž měli různé scénáře (dobývání budov, transport kontrabantu, atd..) se odehrávali v jiném prostředí a tak měl celý den velice pestrý průběh.
Asi vás taky potěší že případný zásah projektilem bolí mnohem méně než již zmíněný paintball, a celá hra je mnohem akčnější a více zaměřená na strategii a práci v teamu. Je opravdu na co se těšit.


Několik fotek z akce je k vidění zde nebo v sekci Galerie.


Bc. Petr Novotný
obchodní vedoucí
OVB Allfinanz a.s.


žádné fotografie